1. Smart Forum

  2. Facebook

  3. Auto-Software

  4. Auto-file.ORG

  5. EPC SOFTWARE

  6. Support US

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Introduce Yourself
#1
Ahoj, jsem nový člen. Žiji v ČR a mým koníčkem jsou auta. Asi před 30 lety jsem si koupil prvního Forda a zůstal jsem u této značky.
  Reply
Thanks given by:

#2
Thank you very much to be part of this group / forum.

I am an Portuguese engineer, trying to evolve and be a good group colleague.

My expertee is Instrumentation and Automation, those are the subjects i can share my experience.

With all my best regards,

Simon
  Reply
Thanks given by:

#3
Holden 
Hello, car technician I own autel maxisys, abrites, smoke etc…

Pleasure to come here
  Reply
Thanks given by:




Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)

AUTO EPC

Welcome to Auto-EPC.org


  Register

AUTO-EPC.ORG