![]() |
|
Introduce Yourself - Printable Version +- auto-epc.org (https://www.auto-epc.org) +-- Forum: Forum Rules (https://www.auto-epc.org/forumdisplay.php?fid=1)+--- Forum: Introduce Yourself (https://www.auto-epc.org/forumdisplay.php?fid=4) +--- Thread: Introduce Yourself (/showthread.php?tid=15399) |
Introduce Yourself - jtbtjt - 10-23-2022 Ahoj, jsem nový člen. Žiji v ČR a mým koníčkem jsou auta. Asi před 30 lety jsem si koupil prvního Forda a zůstal jsem u této značky. RE: Introduce Yourself - simaobola - 10-23-2022 Thank you very much to be part of this group / forum. I am an Portuguese engineer, trying to evolve and be a good group colleague. My expertee is Instrumentation and Automation, those are the subjects i can share my experience. With all my best regards, Simon RE: Introduce Yourself - Superyago - 10-24-2022 Hello, car technician I own autel maxisys, abrites, smoke etc… Pleasure to come here |