Sziasztok. Reni vagyok,Magyarországról származom. Férjem vásárolt egy wow Obd-t,amihez keresünk egy szoftvert,amivel magyarul használhatja, így találtam a fórumra.
Remélem a Ti segítségetekkel sikeres lesz a keresés. Köszönöm,hogy itt lehetünk.
Remélem a Ti segítségetekkel sikeres lesz a keresés. Köszönöm,hogy itt lehetünk.








